Logo DolphinGames DolphinGames
 
Úvodní stránka
Naše hry
O nás
Vize a poslání
Logo
Tým
Kontakt
 
Nebe v plamenech
 
Milenky&Milenci
 
wapgames.cz
 
HADI: ARENA

HADI: ARENA

HADI: ARENAPozvi své kamarády a proměň s nimi svůj mobil v jediné bitevní pole! Hra HADI: ARENA je totiž první Java hra u nás, která umožňuje současné hraní více hráčů na jednom mobilním přístroji. A hrát ve čtyřech u jednoho telefonu, to je teprve skutečná zábava. :-)
Hru HADI: ARENA nabízí exkluzivně společnost Eurotel a vy si ji můžete stáhnout na wap stránkách Eurotel MobileMedia v sekci Zábava > Hry > Java hry. O dalších možnostech, jak dostat naše Hady na svůj mobil, se dozvíte více na stránkách www.eurotel.cz.

Screenshot hry HADI: ARENAVe hře HADI: ARENA ovládá každý z hráčů svého vlastního hada, se kterým se snaží vytlačit ostatní a zůstat co nejdéle naživu. Narazit samozřejmě nemůžete do ničeho, ani do sebe, ani do zdi, ani do ostatních hadů. A aby byla hra ještě zajímavější, všichni hadi v aréně nejenže neustále rostou, ale navíc také neustále zatáčejí. Je tedy potřeba zvolit správnou strategii hned podle úvodního rozrovnání hadů.
K dispozici je samozřejmě také tréninkový mód pro jednoho hráče, jehož nejlepší výsledky se i se jménem zapisují do Top10 - tabulky deseti nejlepších výsledků.
Hra HADI: ARENA má kompletně nastavitelné ovládání, takže si ty svoje dvě nejvhodnější klávesy vybere snad opravdu každý. Nastavit lze dokonce i rychlost hadů a poloměr jejich zatáčení. Pro ty největší pařany je navíc v nastavení připravena volba tzv. mizení hadů. Při této volbě se v těle hada vytváří malá přerušení, kterými se dá s trochou snahy vyklouznout i z toho nejnebezpečnějšího sevření - chce to ovšem dostatek tréninku. Kombinací všech uvedených nastavení lze vytvořit několik desítek herních módů.

Hra HADI: ARENA na různých mobilechHra HADI: ARENA je uzpůsobena tak, aby ji bylo možné hrát na barevných i černobílých telefonech, bez ohledu na velikost displeje a bez ohledu na rozložení kláves.
Hru HADI: ARENA můžete stáhnout na telefony Nokia a Siemens.

Když s něčím nebudete spokojeni, neváhejte a napište nám.
Od srdce přejeme všem příjemnou zábavu :-)

Naše hry

Nahoru
DolphinGames
Copyright © 2003 - 2006 DolphinGames - autorská práva
http://www.dolphingames.cz/