Logo DolphinGames DolphinGames
 
Úvodní stránka
Naše hry
O nás
Vize a poslání
Logo
Tým
Kontakt
 
Nebe v plamenech
 
Milenky&Milenci
 
wapgames.cz
 
HADI: ARENA

O nás

DolphinGames - O násJsme samostatný, produkčně a finančně nezávislý, český vývojář a provozovatel mobilních her.

Navrhujeme, vytváříme a provozujeme mobilní hry, které v ideální míře využívají nejrozšířenějších vlastností mobilních telefonů i technologií implementovaných v mobilních sítích.

Při návrhu svých mobilních her hledáme vždy takové nápady, které jsou něčím výjimečné a originální a které současně respektují zvolenou technologii a finanční náročnost na hraní nebo účast ve hře.

Umíme dělat špičkově zpracované hry využívající WAP nebo SMS či Javu a máme již téměř dvouleté zkušenosti s provozem mobilní hry běžící na serveru nepřetržitě 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Zřejmě nejlépe vystihuje naše vize zkratka MMMOG, pocházející z anglického Massive Multiplayer Mobile Online Games, tedy Mobilní online hry pro velký počet hráčů. Musíme však současně připomenout, že tato zkratka spatřilo světlo světa až dlouho po uvedení naší hry Nebe v plamenech. :-)

Značku DolphinGames jsme na trh mobilní zábavy uvedli v únoru roku 2003. Klíčoví členové našeho týmu však mohou využívat zkušeností získané při své práci v mobilní divizi vývojáře počítačových her Illusion Softworks, která od roku 2001 do ledna 2003 působila pod obchodním jménem Illusion Wireless.

Nahoru
DolphinGames
Copyright © 2003 - 2006 DolphinGames - autorská práva
http://www.dolphingames.cz/