Logo DolphinGames DolphinGames
 
Úvodní stránka
Naše hry
O nás
Vize a poslání
Logo
Tým
Kontakt
 
Nebe v plamenech
 
Milenky&Milenci
 
wapgames.cz
 
HADI: ARENA

Autorská práva

Obsah serveru na adrese http://www.dolphingames.cz a adresách s touto doménou souvisejících je chráněn autorským právem a jinými příslušnými právními předpisy. Autorská práva jsou vlastnictvím společnosti B2B.CZ, s.r.o., držitele licence nebo původních tvůrců spolupracujících se společností B2B.CZ, s.r.o.

Obsah serveru na adrese http://www.dolphingames.cz a adresách s touto doménou souvisejících může být reformátován, zobrazován, tištěn nebo jinak reprodukován pouze v původním znění, případně pouze pro osobní nekomerční potřebu. Uživatel obsahu serveru souhlasí s tím, že tento obsah nebude dále šířit, reprodukovat, rozesílat, jinak distribuovat, prodávat, publikovat, vysílat či jinak poskytovat dalším osobám bez předchozího písemného (e-mailového) svolení a spolu s informací o autorských právech společnosti B2B.CZ, s.r.o.

Obsah serveru na adrese http://www.dolphingames.cz a adresách s touto doménou souvisejících nesmí třetí strana bez předchozí písemné dohody využívat pro svou výdělečnou činnost či je nabízet svým klientům jako své vlastní. Dále je zakázáno zpracovávat, upravovat a jakkoli zasahovat do obsahu tohoto serveru.

DolphinGames a B2B.CZ jsou ochranné známky společnosti B2B.CZ, s.r.o.

Nahoru
DolphinGames
Copyright © 2003 - 2006 DolphinGames - autorská práva
http://www.dolphingames.cz/