Logo DolphinGames DolphinGames
 
Úvodní stránka
Naše hry
O nás
Vize a poslání
Logo
Tým
Kontakt
 
Nebe v plamenech
 
Milenky&Milenci
 
wapgames.cz
 
HADI: ARENA

Nebe v plamenech (WAP, Java)

Nebe v plamenech Nebe v plamenech (www.nvp.cz) je online multiplayer hra určená pro mobilní telefony vybavené technologií WAP nebo Java. Jde o real-timovou akční střílečku pro velký počet hráčů, která v rámci možností daných široce dostupnými mobilními technologiemi simuluje letecké souboje zasazené do období 2. světové války.

Stát se válečným stíhačem ve hře Nebe v plamenech je velice jednoduché. Hráč si po připojení do hry pouze vybere z nabídky svoje vlastní letadlo, nastoupí do kabiny a opustí hangár. Jakmile vzlétne, může se zapojit do boje. Bitva o přežití začíná ...

Všechny stroje ve vzduchu pilotují jiní hráči. Pouze v tréninkové misi Hon na Lišku lze nalézt letadlo řízené počítačem. Pokud právě ve hře jiný hráč není, lze na bojišti hledat také bojová vozidla. Za každý zničený cíl se připisují body. Ti s největším počtem “správných” bodů vyhrávají.

Žebříčky nejlepších hráčů jsou k dispozici online, a to jak přímo ve hře, tak také na webových stránkách hry - www.nvp.cz. Na stejném místě najdete také online seznam připojených hráčů, listinu posledních sestřelů, přepis rozhovorů stíhačů a dokonce také historické snímky celého území bojiště. Návody, Pravidla, Často kladené otázky a Průvodce hrou jsou na stránkách hry samozřejmostí.

Obrázky ve hře, znázorňující okamžitou polohu letadla nad bojištěm, jsou generovány podle možnosti mobilu hráče. Pokud daný mobil podporuje barevné obrázky ve formátu png, je tento obrázek také v barvách.

Hra je od dostupná v sítích Eurotel a T-Mobile a jsou do ní zaregistrovány již desetitisíce hráčů. Zákazníci ostatních mobilních operátorů musí při přístupu do hry využít WAP bránu společnosti Eurotel nebo T-Mobile.

Hru vytvořili nynější členové týmu DolphinGames ještě jako zaměstnanci Illusion Softworks, a.s., tedy pod hlavičkou Illusion Wireless. Po ukončení činnosti Illusion Wireless v lednu 2003 byla hra Nebe v plamenech od Illusion Softworks odkoupena.

Od 1. prosince 2003 se dá také nově pro vstup do hry využít unikátní Java hry, která přináší komfortní a konfigurovatelné ovládání klávesami, na barevných telefonech umocňuje herní zážitek dobovými barevnými obrázky a na telefonech, které podporují samplované zvuky, pak přidává úžasné zvukové efekty.

Naše hry

Nahoru
DolphinGames
Copyright © 2003 - 2006 DolphinGames - autorská práva
http://www.dolphingames.cz/